Реклама












Конспект ігрового заняття в дитячо-батьківських клубі. Середня група


Конспект ігрового заняття в дитячо-батьківських клубі "Малишок" по темі: "Веселі сніговики"
Ігрове заняття в дитячо-батьківських клубі «Малишок» по темі: «Веселі сніговики» в середній групі.
Мета:
1. створити емоційно-творчу обстановку під час ігрового заняття,
2. розвивати дрібну моторику рук при виготовленні сніговика з ватяних дисків,
3. виховувати здатність взаємодіяти і підтримувати контакт дитини з батьками.

Обладнання: сніговики, ватяний м'який грудку, ватні диски, кисть, клейстер, кольоровий папір, ножиці.
Хід заняття:
Вихователь:
Добрий вечір шановні батьки, дорогі діти! Я рада вас вітати на ігровому занятті. Дякую, що знайшли час для зустрічі та цікавого спілкування. Сьогодні у нас з вами ігрове творче заняття. Спробуємо діяти злагоджено, дружно і весело. А для цього треба всім перетворитися у дітей. Закривайте очі, повертаючись навколо себе, повторюйте слова: «Повернись, покружись, і в дитини перетворися» (всі разом повторюють слова і повертаються навколо себе)
Вихователь:
І ось ми всі перетворилися на дітей.
У мене в руках є м'який сніговий (в'язаний з білої м'якої пряжі) ком. Всі по черзі будемо передавати його, і називати своє ім'я. (Даша, Маша, Антон, Єгор).
Ми дізналися всіх по іменах, хто сьогодні присутній.
А зараз треба привітатися.
Гра «Здрастуйте»
Привіт ручки - хлоп, хлоп, хлоп.
Привіт ніжки - топ, топ, топ.
Здрастуй мій носик - піп, піп, піп.
Привіт зубки - клац, клац, клац.
Привіт губки - чмок, чмок, чмок.
Привіт щічки - плюх,плюх, плюх
Пухкенькі щічки.
Здрастуйте хлопці, привіт.

Вихователь: Зараз ми всі будемо по групі парами. Як тільки я скажу: « Вітатися», кожен повинен доторкнутися один до одного тією частиною тіла, яку я назву. Доторкнувшись треба сказати «Здрастуй».
(всі рухаються по групі на звуковий сигнал «Вітаються руки» - батько з'єднує руки з дитиною», з носом, колінами, щокою...)
Вихователь: Пропоную всім назвати пору року (зима) та пограти в гру
«Раз, два, три, не позіхай - прикмету зими називай».
(під музику по колу передають клубок снігу, на кому зупинилася музика, називають прикмету зими).
Вихователь: А я називаю прикмету зими - мороз і пропоную вам пограти в Гру «Мороз»
Я морозу не боюся,
(Діти крокують на місці.)
Я з ним міцно потоваришую,
(Беруться за руки.)
Підійде до мене мороз,
(Рознімають руки,
стосуються правою рукою лівої.)

Чіпатиме руку, зачепить ніс.
(Стосуються лівою рукою правою.)
Значить, треба не позіхати,
(Доторкаються до носа.)
Стрибати, весело скакати.
(Підстрибують.)

Вихователь: Чую, чую, ви назвали прикмети зими - це багато снігу і з нього можна зліпити сніговиків.

Давайте з вами «зліпимо» сніговика.(проводиться гра «Ліпимо сніговика»
Вийшли діти як - то раз
Бабу снігову катати.
І Антошка котить ком,
І Андрійко котить ком.
І Степашка котить ком.
Три грудки поєднали
І морквину посадили
І мітлу поставили.
Баба снігова варто
Та на діточок дивиться,
Ну, а сонце припече злегка
На жаль, і немає сніговика.
(слова супроводжуються рухами)
Вихователь: Послухайте, хтось до нас поспішає. (під веселу музику вбігає сніговик дорослий)
Перший сніговик: Я веселий сніговик!
До снігу, холоду звик.
Сніговик: А де мої друзі - сніговики. Та ось вони.
(діти в шапках сніговика підходять до сніговикові і читають вірші)
Другий сніговик: Нас ліпили дуже спритно:
Замість носика - морквина.
Третій сніговик: І каструля-шапка мені,
Щоб не мерзнути голові.
[b]Четвертий сніговик:[/b] Сніговик я не простий,
А веселий, пустотливий!
П'ятий сніговик: я Дуже люблю танцювати
Веселитися і грати.
Вихователь: у наших сніговиків є імена. Давайте познайомимося з ними. (Діма, Коля, Валя, Антон, Єгор).
Вихователь: Я пропоную вам пограти в гру «Сніговик Єгорка».
Хвацько зсунувши набакир
Шапочку - відерце,
Притулився набакир
Сніговик Єгорка.
У нього палає ніс
Весело і яскраво
На дворі стоїть мороз,
А Єгору жарко.
Запрошує він хлопців
Покататися з гірки.
Очі весело блищать
Радісно Єгору.
Раз - два, раз - два - три
Нас Єгорка наздожени.
Сніговик: Хлопці, я вам приніс посилку і хочу, щоб мені допомогли змайструвати друзів.
(Сніговик дістає ватяні диски, кольоровий папір,
інше обладнання лежить на столах
).
Вихователь: Запрошую всіх сісти за столи.
(батьки зі своїми дітьми сідають за столи і виконують аплікацію «Сніговик»).
По закінченні заняття проходить виставка виконаних робіт.
До побачення, до нових зустрічей.


Література:
1.Н.А.Карпухина «Програмна розробка освітніх галузей», Воронеж 2013год.
2.Журнал «Музичний керівник» №7 2013 рік,
3. Педагогічний альманах. Випуск №3: «Музичні хвилинки для малюків», 2006 рік