Реклама












Конспект уроку англійської мови для 9 класу за темою «Засоби масової інформації»


Автор: Андріанова Тетяна Анатоліївна, вчитель англійської мови МБОУ «Аннівська ЗОШ ім. Героя Радянського Союзу А. Н. Гайдаша», Корочанского району, Бєлгородської області
Опис роботи: Пропоную розробку уроку з теми «Засоби масової інформації» для учнів 9 класів. Даний матеріал буде корисним вчителям англійської мови і може бути використаний в будь-якому класі при проходженні теми «Засоби масової інформації». На даному уроці узагальнюються і систематизуються раніше вивчені знання.
Тема: Засоби масової інформації.
Мета: Узагальнення та систематизація знань.
Форма: практичне заняття.
Тип: №4 - узагальнення і систематизація знань і способів діяльності.
Дидактичний матеріал: УМК Кузовлев В.П., «Англійська мова. Аудіювання» Шереметьєва О.В. + компакт-диск, комп'ютери, комп'ютерні програми: MP3 Player, Microsoft World.
Хід уроку
I. Початковий етап:
1. Орг.момент. привітання. Good afternoon, children! I am glad to see you. How are you? I am fine, too. Sit down.
2. Рапорт чергового. Who is on duty today? What date is it today? Who is absent today? What was your homework?
3. Введення в тему уроку. As you know, we can learn about the world by watching TV, listening to the radio, by reading newspapers or magazines.
4. Знайомство з цілями уроку. That's why today we will speak which way do you and your friend like most of all? The unit is finished. And I should check your knowledges.
5. Мовна зарядка.
How often do you watch TV?
What is your favourite TV programme?
Are you a TV addict?
Do you listen to the radio?
Do you read magazines (books, newsparers)?
6. Перевірка домашнього завдання. Your homework was to make the project. Now I am ready to you listen.
II. Основний етап:
1. Удосконалення вміння аудіювати з метою отримання конкретної інформації. Фронтальна форма роботи (7 хв.) «Англійська мова. Аудіювання» Шереметьєва О.В.
1) Ознайомлення з новою лексикою. Pupils now you will listen the text about the World Wide Web. After that you need to make some tasks. Firstly, I want to meet you with new words. Listen to me and repeat after me all together.
2) Аудіювання з метою отримання певної інформації. Учням слід прослухати запис один раз і записати ім'я професора, який читає лекцію.
3) Аудіювання з метою отримання конкретної інформації. Завдання за типом ДПА. Прослухати твердження та визначити відповідають вони запису - true або про це нічого не було сказано - nоt stated.
2. Динамічна пауза. Let's have a rest. Учневі слід пройти від робочого місця до дошки і назад, при кожному своєму кроці називаючи слово по даній темі.
3. Вдосконалення навичок усного мовлення. Фронтальна форма роботи. Ex.3 p.87. This is an advertisement for a new TV programme called "Wise up" (5 хв.)
1) Вдосконалення навичок читання. Read and translate this text one by one. Учні читають і перекладають текст по ланцюжку.
2) Удосконалення вміння говорити на основі прочитаного. Would you tune in on Sunday at 10.15 am to watch "Wise up" if you were in Britain?
- If I was in Britain I would (not) tune in on Sunday at 10.15 am because...
4. Удосконалення граматичних навичок писемного мовлення. Індивідуальна форма роботи. Ex.2 p.87. Look at the programmes you can expect to see on television on an ordinary day in Britain and make up the perfect TV schedule for your" channel (4 min.)
III. Заключний етап:
1. Підведення підсумків уроку. Ok. The time is over. You are well done! I see that you understood and remembered this unit.
2. Оцінка діяльності учнів. I'll give you... Your mark is ...
3. Домашнє завдання. Your homework will be Ex.3 p.93. It's writing task. You should complain the table. Compare the mass media in Great Britain and Russia.
4. Рефлексія. Незакінчені пропозиції.